Site logo

Beylikdüzü Otelleri

Beylikdüzü otelleri, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alıyor. Şehrin iş ve sanayi ortamından sıkılan insanlarını kısa bir mola ile sevindirir. İstanbul, kalabalık ve yorucu bir şehir bunu hepimiz kabul ediyoruz ancak Beylikdüzü ve çevresinde ikamet eden ya da bir iş gezisi sırasında Beylikdüzü’nde bulunması gereken kişilerin internette ilk baktığı bilgi Beylikdüzü otelleridir. Batısı, kuzeyi, doğusu ve güneyi ile İstanbul’un en güzel semtlerini içerisinde barındırıyor. Dört bir yanı şehrin en güzel görüntüsü ile sarılmış bu nadide semtte bir şekilde otel arayan ve burada konaklamak isteyen misafirlerimiz için özel olarak hazırladığımız ilanlarımız ile onlarca farklı seçeneği beraber inceleyebilirsiniz.

 

Beylikdüzü otelleri arayışı içerisinde olan misafirlerimizin dikkat etmesi gereken en önemli nokta hijyen ve güvenliktir. Hemenodabul.com web sitemizde yer alan tüm odalarımız hijyeni ve güvenliği ile ünlüdür. Özellikle son 3 yıldır (Korona virüs başlangıcından bu yana) olağanüstü bir temizlik çabası içerisine girdik. Personellerimizin tamamı hijyene son derece önem verir, en ufak ayrıntıya kadar temizlerler. Bu sayede Beylikdüzü otelleri arayışı içerisinde olan misafirlerimizin tamamı kaliteli, güvenli ve hijyenik bir otelde konakladığından emin olurlar. Siz de web sitemizde yer alan nezih ve kaliteli odalarımızı hemen inceleyebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat sizin aramanızı bekliyor olacak.

beylikdüzü otelleri
 • Beylikdüzü Otel ucuz
 • Beylikdüzü Otel isimleri
 • Beylikdüzü Otel Fiyatları
 • Beylikdüzü Otel pansiyon
 • Beylikdüzü butik Otel
 • Beylikdüzü Otelleri 5 yıldız
 • Beylikdüzü Otel Fırsatları
 • Beylikdüzü jakuzili Otel

Beylikdüzü Otel Fiyatları

Beylikdüzü’nün en güzel yanı İstanbul’un her yerinden çok rahat ulaşılabiliyor olmasıdır. Bu da malum üzere pek çok gider üzerindeki kalemleri düşürüyor. Beylikdüzü otel fiyatları da bu sebeple diğer semtlere göre çok daha uygun fiyatlı kalabiliyor. Örneğin diğer semtlerdeki otel fiyatları genel manada çok daha pahalı olabiliyor. Bu yüksek fiyatları ise hizmet artışı ya da maliyet fazlalığı ile göz ardı edebiliyorlar. Ancak Beylikdüzü içerisinde otel arayan misafirlerimiz için böyle bir durum söz konusu değildir. Misafirlerimiz, genellikle iş insanları ya da birkaç günlük konaklama maksadı ile burada otel odası kiralıyorlar. Ancak otel odalarımızın tamamı 7 günden daha fazla kalabilmek için de uygundur.

 

Özellikle iç yapısı ve ergonomik yapısı ve son olarak teknolojik donanımları ile çok daha uzun süreler de kalabilmek için uygun ortam sunar. Beylikdüzü otel fiyatları bu kadar dolu hizmete rağmen yine de diğer tüm semtlerdeki otellere göre çok daha uygundur. Bu sebeple burada bir arayış içerisinde iseniz hemen ‘hemenodabul.com’ web sitemiz aracılığı ile kendiniz için en uygun otel odasını kiralayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişime geçmek olacak, tüm müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişim kurabilmek için 7 gün 24 saat nöbette. Uygun fiyatlı Beylikdüzü otelleri ve bol teknolojik donanımları ile odalarımıza hayran kalacağınıza emin olabilirsiniz.

 • Beylikdüzü Otel
 • Beylikdüzü ucuz pansiyon
 • Beylikdüzü butik Otel
 • Beylikdüzü pansiyon Fiyatları
 • Beylikdüzü Otel Fırsatları
Uygun Fiyata Beylikdüzü Otel

Uygun Fiyata Beylikdüzü Otel

Uygun fiyata Beylikdüzü otel arayan insanların bir çoğu genellikle buradaki tüm fuarlara ve etkinliklere katılan insanlar oluyor. Bu sebeple Cumartesi ve Pazar gibi yoğun günlerde uygun fiyata Beylikdüzü otel arayışı içerisine giriyorlar. Eğer siz de TÜYAP ve benzeri organizasyonların etkinliklerine katılmak için Beylikdüzü’nde konaklamanız gerekiyor ve bütçeniz için en uygun fiyatlı otelleri arıyorsanız tek yapmanız gereken web sitemizdeki arama bölümünden Beylikdüzü en uygun fiyatlı oteller yazmak olacak. Beylikdüzü dönemsel yoğunluğu en fazla olan semtlerden bir tanesidir. Sebebi ise bu bölgede organize edilen etkinlikler ve toplantılardır. TÜYAP gibi önemli kurumlar bu semtteki otellerde ve toplantı salonlarında çeşitli etkinlikler düzenleyerek misafirlerine sunum yaparlar. Bu sebeple bu bölgede inanılmaz yoğunluk olur. Tüm oteller ve odalar hemen dolar.

 

Uygun fiyata Beylikdüzü otelleri arıyor ve bir türlü bulamıyorsanız tek bakmanız gereken yer hemenodabul.com olmalıdır. Web sitemizde yer alan tüm oteller ve odalar web sitemizin kontrolünden geçer. Hijyeni, kalitesi, hizmet odağı ve personel ilgisine kadar en ince ayrıntıyı inceliyor ve sizin için listeliyoruz. Sadece bir otel ve oda hizmeti değil aynı zamanda kalite odaklı da çalışıyoruz. Amacımız misafirlerimizin her zaman çok daha güvenli, çok daha kaliteli ve diledikleri gibi bir otel odasında konaklamalarıdır. Türkiye’nin en uygun fiyatları ile konaklama hizmeti sunan Beylikdüzü otelleri şimdi sadece hemenodabul.com web sitemizde. 

beylikdüzü otelleri ve fiyatları

Beylikdüzü Hakkında

Beylikdüzü, İstanbul’un en batısında yer alan semtlerinden bir tanesidir. Eşsiz güzelliği ile bilinen Beylikdüzü, içerisinde botanik parkı, eğlence alanları, toplantı salonları, iş merkezleri ve bol sosyalleşebileceğiniz alanları ile ünlüdür. Hem toplantılar hem de iş aralarında Beylikdüzü’nde konaklamak isteyen insanların direkt aklına uygun fiyatlı Beylikdüzü otelleri gelir. Çünkü burada en az bir defa dahi konaklama imkanı bulmuş insanlar biliyorlar ki Beylikdüzü otelleri Türkiye’nin en uygun fiyatlı otelleridir. Sadece bugünün değil dünün ve yarının da en uygun fiyatları ile misafirlerine hizmet vermeye devam eden otel ve odaları sayesinde dönemsel aşırı yoğunluk yaşayan Beylikdüzü ilçemiz, derin metrobüs ağı ve kolay ulaşımı ile de ünlüdür. Cumhuriyet tarihinden önce yerlileri oldukça sakin, sıcakkanlı ve misafirperverdi. Şimdilerde her ne kadar aşırı yoğunluk ve iş merkezleri olsa da bugün hala o geleneği sürdürmeye çalışan insanları ile bilinir.

 

İstanbul’un en düzenli ilçesi olarak bilinen Beylikdüzü, bünyesinde toplam 10 mahalleyi bulundurur. Barış Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Gürpınar Mahallesi, Marmara Mahallesi, Yakuplu Mahallesi, Adnan Kahveci Mahallesi, Büyükşehir Mahallesi, Dereağzı Mahallesi, Kavaklı Mahallesi ve son olarak ise Sahil Mahallesi ile gerçek manada İstanbul’un en düzenli ve en tertipli ilçelerinden bir tanesidir. Düzenli park ve bahçeleri, büyük ve eski ağaçlık ortamları, botanik bahçeleri ve denize yakınlığı sayesinde insanların uğrak noktalarından bir tanesi olan Beylikdüzü sadece otel arayışı içerisinde olan insanların değil aynı zamanda burada birkaç gün geçirip kafa dinlemek isteyen insanların da uğrak noktalarından bir tanesi haline geldi. Malum diğer ilçeler ve semtlerin kalabalığı, yoğunluğu ve trafiği sebebi ile insanlar hafta sonları da olmakla beraber hafta içinde de burada konaklama imkanı arıyorlar.

Beylikdüzü Ulaşım

Beylikdüzü’nde en sık tercih edilen toplu taşıma araçlarından bir tanesi otobüstür. Hem uygun fiyatı hem de kolay ulaşım sebebi ile tercih edilen otobüse alternatif olarak metro ağını da tercih etmek mümkündür. Beylikdüzü’ne dışarıdan ulaşım sağlamak için 145T, ES1 ve 76

 

 

Invite & Earn

X
Signup to start sharing your link
Signup

Available Coupon

X